У США ввели в дію корабель, на якому незабаром встановлять лазерну гармату

Новий десантний корабель-док USS Portland, на якому скоро буде встановлена лазерна гармата, був введений в дію у місті Портленд (штат Орегон), у Сполучених Штатах Америки.

Ця інформація повідомляється в Twitter Військово-морських сил США.

Лазерній гарматі потужністю 30 кВт уже вигадали застосування. Зброю будуть використовувати проти безпілотників, а також щоб засліплювати спрямованим потоком енергії навігаційні системи та завдавати фізичних ушкоджень нападникам.

Протягом трьох років, починаючи з 2014 року, відбувалось тестування гармати. Її випробовували на USS Ponce, який ніс службу в Перській затоці.

У 2016 році повідомлялось, що військові США проводять випробування лазерної зброї, яка може посилити арсенал сухопутних сил країни до 2025 року. Відомо, що ця зброя лазерна на 10 кіловат, розміщена на восьмиколісній броньованій вантажівці. Також говорилось, що установка здатна "виявляти, відстежувати і знищувати як наземні, так і повітряні цілі".

Популярні новини зараз

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", військово-повітряні сили Сполучених Штатів почали розробку гіперзвукової крилатої ракети, на яку не пошкодували мільярд доларів.

Про це повідомляє Independent. Розробкою надсучасної крилатої ракети займеться оборонний гігант США Lockheed Martin. Якщо гіперзвукова зброя пройде успішні випробування, компанія-розробник може заробити до 928 мільйонів доларів.

Також портал повідомляв про те, що ніякої ядерної війни в світі не буде, адже жодна з країн не буде застосовувати цю зброю. Про це заявив глава політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко.

«Всі розуміють, що ядерної війни як такої не буде. Жодна з ядерних держав ніколи першою не завдасть ядерного удару. А застосування звичайного озброєння, тим більше в багатостраждальній Сирії, де гине по обидва боки під час ударів велику кількість звичайних громадян - це неприпустимо », - зазначив політик.

Ніколаєнко акцентує, що якщо Росія вдарить в Сирії з новою силою, то це може відбитися на Україні.

«Інший ризик, який я бачу, коли в кут заганяєш миша - вона починає огризатися. Але якщо зараз Росія з розв'язаними руками вдарить по Сирії, у неї явно можуть посилитися апетити тут, в Україні. І це буде не дуже позитивно для нас », - додав він.