Цілком ймовірно, що в світі може розгорітися ядерна війна. Причиною цього може стати дефіцит води.

З таким прогнозом виступили експерти, передає Global Environmental Change. Вони пояснюють свою теорію тим, що країни вже будують водосховища і дамби біля прикордонних річок. Всього звели понад 1400 споруд.

Згідно з прогнозами, гарячими точками стати країни Південної Азії, Африки та Латинської Америки. Перший конфлікт може розгорітися між Індією і Пакистаном, Китаєм і В'єтнамом, а також між М'янмою і її сусідами.

Небезпека зростає через те, що Індія і Китай мають потужні ядерні арсенали. Вони з велику часткою ймовірності можуть застосувати зброю, якщо не буде знайдено мирного вирішення проблеми.

Особливо критична ситуація склалася на півночі Африці. На континенті вже побудували дамби, що спровокувало дефіцит води в Єгипті.

Популярні новини зараз

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"

Львів'ян можуть зачинити вдома до березня: "Ситуація погіршується"

У лісі на Закарпатті знайшли страхітливий труп чоловіка - лежав у кущах, розкинувши руки

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

На даний момент вже розгораються конфлікти через водні ресурси. Надалі вони лише загострюватимуться через зміни клімату, зростання населення Землі і зростання водних "апетитів" економіки. Експерти підкреслюють, що питання стоїть не в доступі до ресурсів питної води, а забезпеченні промисловості.

Дослідники припускають, що людству вдасться вирішити проблему за допомогою нових технологій у водному господарстві - повторного водокористування і поліпшеною очищення. Крім того, необхідно буде використовувати і видобуток води з нетрадиційних джерел.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, дослідники прогнозують, що пустеля Сахара може незабаром кардинально змінити свій вигляд.