Влада індійського міста Мумбай закрила завод, керівництво якого звинуватили в скиданні промислових відходів та барвників в місцеву річку. В результаті забруднення водойми місцеві бродячі собаки "посиніли".

Групу собак дивного кольору вперше помітили 11 серпня, повідомляє The Guardian. Зоозахисники поскаржилися на скинуті виробничі відходи в річку Касада, в якій тварини часто плавають.

Керівник віддіду захисту тварин Navi Mumbai Animal Protection Cell Араті Чаухан першим опублікував зображення синіх собак в фейсбуці, заявивши що було виявлено приблизно п'ять таких собак.

"Для нас це був шок - побачити, як біла шерсть собак стала повністю синьою", - сказав Араті Чохен.

Один з очевидців зняв невелику зграю бродячих тварин. На кадрах видно пса світло-синього кольору, а інші собаки також мають синюватий відтінок.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам не підвищать виплати: хто залишиться без надбавки Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших Допомога та пенсії під загрозою: Україна може залишитися без грошей до кінця зими Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", американські вчені з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі встановили, що коти й собаки, несуть велику шкоду для навколишнього середовища.