Володимир Путін за роки свого президентства зумів зробити так, що росіяни все частіше за кордоном відчувають зневажливе ставлення до себе, хоча раніше все було зовсім не так.

Один з таких прикладів навів провідний науковий співробітник Інституту сходознавства Російської академії наук Андрій Десницький у соціальній мережі Facebook.

Він заперечив поширену думку про те, що в 90-х роках минулого століття Росію ніхто не поважав поза межами держави.

"Я поїхав навчатися в Амстердам восени 1992 року. Росіян не просто поважали - нас любили захлинаючись. Досить часом було сказати "I am Russian", щоб тебе незнайомі люди запросили додому обідати... Нам дарували одяг і їжу, нас хіба що не носили на руках, нам говорили про Росію як про країну, яка повернулася на своє справжнє місце в світі", - написав він.

У той же автор порадив тим, хто, опинившись за кордоном, відчуває незручність від тих же слів, і кому здається, що його не люблять, дискримінують чи зневажають, замислитися, чому так. Десницький додав, що подарунки вручають тим, кого поважають, тож міфи про ненависть до росіян були лише міфами понад 20 років тому.

Популярні новини зараз

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Маленькому янголятку терміново потрібен укол за 70 мільйонів, мама благає про допомогу: "Марійка хоче жити"

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Показати ще

Як  писав інформаційний портал "Знай.ua", на думку експертів, після анексії Криму Росія приречена на деградацію суспільно-політичного життя.