Володимир Путін за роки свого президентства зумів зробити так, що росіяни все частіше за кордоном відчувають зневажливе ставлення до себе, хоча раніше все було зовсім не так.

Один з таких прикладів навів провідний науковий співробітник Інституту сходознавства Російської академії наук Андрій Десницький у соціальній мережі Facebook.

Він заперечив поширену думку про те, що в 90-х роках минулого століття Росію ніхто не поважав поза межами держави.

"Я поїхав навчатися в Амстердам восени 1992 року. Росіян не просто поважали - нас любили захлинаючись. Досить часом було сказати "I am Russian", щоб тебе незнайомі люди запросили додому обідати... Нам дарували одяг і їжу, нас хіба що не носили на руках, нам говорили про Росію як про країну, яка повернулася на своє справжнє місце в світі", - написав він.

У той же автор порадив тим, хто, опинившись за кордоном, відчуває незручність від тих же слів, і кому здається, що його не люблять, дискримінують чи зневажають, замислитися, чому так. Десницький додав, що подарунки вручають тим, кого поважають, тож міфи про ненависть до росіян були лише міфами понад 20 років тому.

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на думку експертів, після анексії Криму Росія приречена на деградацію суспільно-політичного життя.