Бої між силовиками і талібами тривали кілька годин і закінчилися під ранок 9 березня. В результаті нападів загинули десять поліцейських і сім солдатів. Про це повідомляє Deutsche Welle.
 
В Афганістані бойовики радикального ісламістського руху Талібан напали на чотири контрольні пости поліції і армії - загинули 17 силовиків. Напади сталися увечері в четвер, 8 березня, у провінції Тахар на півночі країни.


 
Бої між силовиками і талібами тривали кілька годин і закінчилися під ранок 9 березня. В результаті нападів загинули десять поліцейських і сім солдатів.
 
Зазначається, що в останні місяці таліби майже кожен день уночі нападають на пости служб безпеки в різних провінціях Афганістану.
 
Нагадаємо, унаслідок вибуху в Кабулі 2 березня загинули чотири цивільних.

Як раніше передавав портал "Знай.ua",  24 лютого в афганській провінції Фарах таліби напали на військову базу, в результаті наступа загинули 18 солдатів. Про це повідомляє Міністерство оборони країни.

Відомо, що напад на урядову військову базу стався 23 лютого на заході країни.

"Велика кількість талібів атакували армійський форпост, і ми втратили 18 солдатів, ще двоє отримали поранення", – заявив прес-секретар афганського Міноборони Давлат Вазірі.

Нагадаємо, 27 січня в урядовому районі Кабулі пролунав страшний вибух. В теракті 158 осіб отримали поранення, при цьому загинуло менше 95 осіб.

Рух "Талібан" узяв на себе відповідальність за теракт. На підтвердження своїх слів представник руху опублікував фотографію після вибуху в центрі афганської столиці. У заяві зазначено, що метою терористів був поліцейський відділок і що в результаті теракту постраждали близько 80 поліцейських.

Відмітимо, 24 січня кривавий теракт сколихнув лівійське місто Бенгазі. В результаті чого десятки людей загинули і понад 70 осіб отримали поранення.

Як стало відомо, два заміновані автомобілі з інтервалом в 30 хвилин вибухнули біля найбільшої мечеті Бенгазі в момент, коли віруючі виходили після молитви.

Повідомляється, що другий вибух прогримів після того, як на місце приїхали медики і силовики. Він пошкодив машину швидкої допомоги і привів до ще більшої кількості жертв.