Бойовики терористичної організації "Ісламська держава" за допомогою дронів скинули бомби на стадіон у сирійському місті Дайр-ез-Заур, де місцева армія облаштувала імпровізований склад боєприпасів.

Терористи скинули кілька вибухівок з безпілотника, після чого на стадіоні пролунали вибухи та розгорілась пожежа. Уся зброя військ диктатора Башара Асада була знищена. Про постраждалих та загиблих інформації немає.

У мережі опублікували моторошно відео, на якому можна побачити палаючий стадіон та те, що від нього залишилось

Нагадаємо, сирійські курди за підтримки коаліції на чолі зі США звільнили від "ІД" місто Ракка, яке вважалось столицею терористичної організації.

Популярні новини зараз
Переселенців будуть розселяти у покинуті будівлі Пенсіонерам доплатять майже 2 600 гривень: хто отримає надбавки Україна зможе відмовитися від графіків відключень світла: названі терміни Воду можуть вимкнути взагалі: комунальники готові до крайніх заходів
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", терористи "ІД" розстріляли російських військових у Сирії.