Американські ВПС завдали удару по навчальному центру терористичної організації "Ісламська держава" в Афганістані.

Як пише Khaama Press, центр знаходився в провінції Нангархар. За попередніми даними, в результаті авіаудару загинули щонайменше 40 бойовиків. Серед них були також два тренера.

Крім того, терористи втратили кілька видів зброї, амуніції і вибухових пристроїв.

В Афганістані готують смертників для "ІДІЛ".

Популярні новини зараз
Ці паспорти з 2026 стануть недійсними: українцям доведеться міняти головний документ У ТЦК йти більше не потрібно: в Україні оновили правила постановки на військовий облік Пенсії зростуть на 800-1500 грн: якій категорії пенсіонерів пощастить найбільше Пенсіонери з низькими виплатами отримають надбавки: скільки доплатять
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, протягом останніх декількох днів в Сирії загинуло ще четверо громадян Росії. Всі четверо були найманцями з приватної військової компанії (ПВК) "Вагнера". У мережі опублікували дані і фотографії російських найманців.