Як повідомляє Reuters, влада Китаю має намір ввести мита на товари з США на загальну суму $60 млрд.

Відзначається, тарифи торкнуться 5,2 тис. американських товарів.

Час введення мит буде залежати від дій Сполучених Штатів, уточнили в міністерстві торгівлі КНР.

Крім того, стало відомо, що США мають намір ввести 25-відсотковий тариф на імпортні китайські товари на суму $ 200 млрд. При цьому спочатку планувалося введення тарифів на рівні 10%.

Передбачається, що мита введуть щодо китайських харчових продуктів, хімікатів, сталі та алюмінію, а також споживчих товарів: від кормів для собак, меблів і килимів до автомобільних шин, велосипедів, бейсбольних рукавичок і косметичних засобів.

До слова, на кінець тижня іноземна валюта по відношенню до гривні знову злетіла в ціні. Нацбанк понизив офіційний курс гривні.

Про це йдеться на сайті регулятора.

У п’ятницю, 3 серпня, Національний банк України встановив наступний курс валют.

Додамо, що Національний банк України (НБУ) на аукціоні з продажу валюти у четвер задовольнив 35 заявок на суму $ 100 млн. На аукціоні обсягом до $ 100 млн було подано 44 заявки на загальну суму $124,2 млн за курсом від 26,95 грн/$1 до 27, 0101 грн/$1.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп назвав представників ЗМІ ворогами народу і зазначив, хто саме підпадає під це визначення. За словами американського лідера, це більшість друкованих та онлайн-ресурсів, які люблять поширювати неправдиві новини.

Як повідомляв Знай.ua, величезний привіт у вигляді чергового санкційного пакету Російській Федерації піднесли в американському Сенаті: демократи спільно з республіканцями внесли законопроект "Захист американської безпеки від Кремлівської агресії".

Також Знай.ua писав про те, що внутрішні конфлікти у великих східних країнах здатні призвести до громадянських війн.