Поки людство сподівається на мир в усьому світі. Експерти з усією серйозністю підходять до майбутнього нашої планети. Так фахівці визначили передбачувані місця початку Третьої світової війни. Капітан першого рангу Костянтин Сівков, що займає посаду заступника глави Російської академії ракетних і артилерійських наук поділився своїми думками на цей рахунок. Передають російські ЗМІ.

На думку капітана, військові конфлікти, що наближають людство до катастрофи, викликані переважно "загостренням регіональних протиріч", які не можуть бути дозволені за підтримки західних країн.

Внутрішні конфлікти у великих східних країнах, включаючи Туреччину, здатні призвести до громадянських війн, які, в свою чергу, лише підштовхують населення земної кулі до початку Третьої світової війни, що загрожує знищити весь світ. Напевно немає нічого дивного, що з точки зору Росії в усьому винні так звані громадянські війни, ну а окупанти і країни агресори природно не причому.

Костянтин Сівков допускає ймовірність посилення агресії США, Ізраїлю, країн НАТО, а також їх союзників з монархій Перської затоки відносно Ірану. Але капітан не допускає агресію з боку Російської Федерації.

Популярні новини зараз
Зрадниця Ані Лорак розважилася з дружиною "путінського рота" Пєскова на вечірці у Філіпа Кіркорова Ігор Стрєлков-Гіркін опустив бойовий дух окупантів на саме дно, вже готуються до здачі Калінінграда Регіна Тодоренко проігнорувала пророцтво Тараса Шевченка і ось, що вийшло: "Битиме" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

На його думку, наслідки агресії можуть розв'язати масштабну локальну війну, в разі якщо влада відновить ракетно-ядерну програму Ірану. Крім того, експерт прогнозує продовження війни в Ємені, тоді як посилення військового конфлікту в Африці отримає протиборство Саудівської Аравії і Штатів з одного боку, і Китаю, Ірану — з іншого.

Нагадаємо, американський математик вивів формулу, за якою можна розрахувати дату початку Третьої світової війни. У своїх дослідженнях учений застосував методи математичного прогнозування і використовував статистичні дані про всі військові конфлікти, починаючи з 1823 року.

Як повідомляв портал "Знай.uа", незабаром загадковий Марс максимально наблизиться до Землі. Це відстань стане найкоротшою за останні десятки років. Між планетами буде 0,39 астрономічних одиниць, або 57,8 млн км. За словами дослідників, така ситуація називається великим протистоянням.

Також "Знай.uа" писав, в російських ЗМІ з'явилася інформація про якусь дівчинку-індиго, яка передбачає, що в поточному році більша частина людства не зможе пережити кінець світу.