Сенатор від штату Аризона Джон Маккейн закликав президента США Дональда Трампа публічно вибачитись, якщо він мав відношення до зв'язків із Росією під час передвиборчої кампанії.

В інтерв'ю CNN Маккейн зазначив, якщо Трамп покається, народ йому все пробачить.

"Ми не розраховуємо на ідеальних людей. Американці - великодушна нація, яка усе прощає", - сказав республіканець.

Маккейн також порівняв інформацію про те, що Трамп нібито просив керівників розвідки спростувати інформацію щодо зв'язків його людей з Росією, з сюжетом "паршивого фільму".

Як повідомляв портал "Знай.ua", колишній голова ЦРУ заявив, що Росія безсоромно втрутилась у президентські вибори.

Популярні новини зараз
Соціальні виплати, пільги та субсидія виплачуватимуться за новими правилами у 2025 році Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу Не субсидія і не пільги: українці отримають окрему допомогу на комуналку Допомога на поховання пенсіонера: розмір виплат у 2025 році
Показати ще