Американський президент Дональд Трамп планує продаж половини стратегічного запасу нафти США.

Як повідомляє CNN, посилаючись на свої джерела, такий крок президент пояснить зростанням нафтовидобутку в країні. Крім того, на продажі "чорного золота" Білий дім планує заробити. При резервуванні нафта коштувала 29 доларів, зараз - 50 доларів.

Вказується, що в сховищах США знаходиться 688 мільйонів барелів нафти. Такий запас розрахований на 149 днів. Хоча за правилами Міжнародного енергетичного агентства запасу повинно вистачати на 90 днів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що масштабна закупівля Саудівською Аравією американського озброєння може загострити відносини між Ер-Ріяд і Тегераном. Загальна сума контракту склала 110 млрд доларів, за десять років вона збільшиться до 350 мільярдів.

Ще однією небезпекою озброєння Саудівської Аравії вважається подальша ескалація війни в Ємені.

Популярні новини зараз
Допомога та пенсії під загрозою: Україна може залишитися без грошей до кінця зими Долари у минулому? Економіст пояснив, чи варто вкладати заощадження у валюту ТЦК побачить усіх: як нові правила мобілізації допоможуть військкоматам знайти чоловіків будь-де Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила
Показати ще