Друга неформальна зустріч президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна під час проведення саміту G20 може викликати серйозні проблеми для зовнішньої політики США. Крім того, ці переговори відобразяться і на відносинах Білого дому з ворогами та союзниками.

Про це повідомила колишній заступник радника з національної безпеки США Джуліанна Сміт, передає Financial Times. Вона розповів, що Трамп навмисно знехтував правилами проведення переговорів з лідерами країн.

Сміт пояснила, що помічники американського президента обов'язково готують перед міжнародними самітами два списки. В одному вказую країни, які просять про зустріч з главою США, в інший потрапляють ті, хто цікавий американській стороні.

Після цього лідерам пропонують два варіанти переговорів: двосторонній - триває не менше години, і "на ногах" - обговорення кількох питань протягом 15 хвилин. Ніколи не проводяться зустрічі в двох форматах через брак часу.

"Це дало російській стороні велику перевагу. Це дозволило Путіну говорити те, чого він, можливо, не сказав би в присутності своїх помічників і помічників Трампа. Це гарантувало, що не офіційного протоколу розмови, що дає Росії великий контроль над розповідями про неї. це також дозволяє Путіну стверджувати, що щось було спотворено при перекладі, коли він не виконає якусь обіцянку, яку дав Трампу. Останній ще може дуже пошкодувати, що віддав контроль над зустріччю ", - підсумувала колишній радник.

Популярні новини зараз

Курс валют на 26 жовтня: долар і євро після виборів втерли носа гривні

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Сміт припускає, що команда Трампа могла спланувати неформальну зустріч з Путіним. Крім того, американська сторона не відправила на розмову російськомовного перекладача.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, президент США Дональд Трамп потрапив у черговий скандал, пов'язаний з російськими спецслужбами.