У четвер, 11 травня, президент США Дональд Трамп підписав указ про створення комісії, яка розслідуватиме порушення на виборах.

Про це повідомив портал "Голос Америки".

За словами глави держави, мільйони людей голосували нелегально на президентський виборах минулого року. На його думку, це стало причиною його програшу за загальною кількістю голосів.

Ніяких доказів, що стосуються цих слів, президент не надав.

Зазначається, що комісія вивчатиме проблеми, які виникнуть під час процесу реєстрації виборців та самого голосування.

Популярні новини зараз
Ще одна хвиля зростання пенсій: кому перерахують за новими нормами Готуйте гаманці та заначки: на скільки може подорожчати світло влітку Житло можна втратити: які помилки залишать без квартири чи будинку Електроенергія подешевшала на чверть: чи будуть українці платити менше за комуналку
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Трамп підписав указ про посилення кібербезпеки федерального уряду. Документ спрямований на поліпшення мережевої безпеки органів держуправління.