США можуть обмежити видачу віз для культурного обміну, роботи в літній період і роботи з метою вивчення мови. Таке нововведення розглядає Адміністрація американського президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє The Wall Street Journal, посилаючись на джерела, близькі до Білого дому. Обмеження можуть торкнутися п'яти видів віз. У цей список увійде й форма J-1 - освітні програми і культурний обмін.

Ініціатива пов'язана з виконанням передвиборчих зобов'язань Дональда Трампа, де він обіцяв "наймати американців і купувати американське". Джерела стверджують, що візові обмеження можуть торкнутися понад 100 тисяч осіб, основна маса з яких студенти. Вони їздять до США за програмою культурного обміну.

У Білому домі розглядаються кілька варіантів. Можлива як повна відміна подібних віз, так і введення серйозних додаткових вимог для людей, які перебувають за ними в США.

Представники влади не роз'яснили, чого слід очікувати від нововведення. У Держдепартаменті відмовилися коментувати можливі введення обмежень і вказали на те, що всі згадані програми продовжують діяти. Прес-служба Білого дому відмовилася давати будь-які роз'яснення щодо візових обмежень.

Популярні новини зараз

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, президент США Дональд Трамп втратив ще одного вагомого члена своєї команди.