Заступник радника президента США, експерт з питань національної безпеки і боротьби з тероризмом Себастьян Горка подав у відставку.

Про це повідомляє Federalist Newspaper.

Своє рішення він пояснив тим, що останнім часом у Білому дому почали переважати сили, "які не підтримують обіцянок президента".

"В результаті кращий і найбільш ефективний спосіб підтримати Вас, пане президенте, робити це за межами Дому народу", - прокоментував Горка у своєму зверненні.

Опублікований ним лист показує, що заступник радника американського лідера не вдоволений роботою Дональда Трампа, але все одно вірить у його добрі наміри.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 10 липня: обережно з фінансами та уважніше до потреб – прогноз для всіх знаків Зодіаку Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Пенсіонери працюватимуть, доки ноги ведуть: в уряді задумали нововведення
Показати ще

За час перебування на посаді в Адміністрації експерт займався переважно питаннями подолання кризи в Катарі, підтримкою розробки економічної стратегії та економічних планувань у співробітництві із Китаєм.

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явилися докази зв'язків Трампа із Путіним.