Українські силовики оприлюднили запис телефонних переговорів між куратором приватної російської військової компанії "Вагнер"Дмитром Уткіним та генералом ЗС РФ Євгеном Никифоровим (позивний Тамбов).

Розмова відбувалася в період між 27 та 28 січня три роки тому. Основна тема – висунення бойовиків на позиції, а також втрати російської сторони, звісно, неофіційні і значно суттєвіші, ніж подавали профільні відомства. Не обійшлося й без ненормативної лексики:

"Я вже п ... ди тут отримую, Євген Валерійович, б ... дь. У мене вже втрати еб ...чі йдуть б ... дь!" – волає у слухавку Уткін, на що Никифоров радить йому негайно змінювати місце дислокації, простіше – тікати із зони ризику.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще

Відомо, що вперше наближені до структури "Вагнера" почали викликати інтерес СБУ ще у 2016-му. Вдалося викрити їх причетність до боїв під Дебальцеве і що більш дивно – факти про ліквідацію ватажків терористів, серед яких Олексій Мозговий (безпосередньо пов'язаний із бойовиком "Моторолою"), Павло Дремов, Олексій Бєднов, Євгеній Іщенко та інші.

Дивіться: запис телефонних переговорів Уткіна та Нікіфорова. Обережно, нецензурна лексика!

Санкції проти Уткіна минулого року запровадили у США, а пізніше у розпорядженні місцевих ЗМІ опинилися анкети більше 2 тисяч найманців, котрі офіційно і неофіційно воювали проти України на Донбасі.

Крім того, саме його "підопічні" доклали руку до знищення Іл-76 і штурму Донецького аеропорту, Уткіну повідомили про підозру вже за кілька тижнів після оприлюднення цих обставин.

До фінансування організації, як припускають, може бути причетний петербурзький бізнесмен і ресторатор Євген Пригожин, з кишені якого члени "Вагнера" і отримують численні нагороди та фінансове заохочення, як його називають у Кремлі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російські ЗМІ заявили про наявність повного переліку чиновників та бізнесменів, котрі потраплять до санкційного розпорядження США, хоча у Конгресі обіцяли оприлюднити список на кілька тижнів пізніше.