Доктор історичних наук Юрій Фельштинський прогнозує, що в 2018 році може спалахнути три масштабні війни між США та Північною Кореєю, між Іраном та Ізраїлем, а також між Іраном і Саудівською Аравією, пише "Обозреватель".

Крім того, на мапі світу може з'явитися нова держава — Курдистан.

"Найбільшою загрозою в 2018 році здається ймовірна Друга корейська війна. Вона розпочнеться ударом США з Північної Кореї. Але наслідки цього удару абсолютно непросчитываемы. Ці удари можуть привести до швидкої і блискучої перемоги Америки над північнокорейської комуністичною диктатурою і об'єднання Кореї під зверхністю Південної Кореї, але можуть призвести до затяжної Другий корейській війні і загибелі сотень тисяч і навіть мільйонів людей, не кажучи вже про існуючий ризик використання воюючими сторонами ядерної зброї", — повідомив Фельштинський.

Також він вважає, що на близькосхідному регіоні буде друга за масштабом небезпека - військове протистояння з одного боку Ірану та Ізраїлю, а з іншого — Ірану і Саудівської Аравії. Стороною-агресором у цих конфліктах є Іран.

"Думаю, що в 2018 році ми можемо стати свідками спроб створення нової держави — Курдистану, що порушить стабільність ще і в Туреччині", — прогнозує експерт.

Популярні новини зараз

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" писав, що наступний 2018 рік буде непростим для всього людства. Футурологи зробили кілька страшних прогнозів.