У неділю, 30 липня, в Туреччині в моторошну дорожньо-транспортну пригоду потрапив автобус з туристами.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, аварія сталася в південному районі Кайсері Яхьяли, на шляху до водоспаду Капузбаші. Автобус перекинувся на чималій швидкості, в результаті чого різні поранення і травми отримали 26 осіб. Всіх постраждалих відправили до державного шпиьалю в Кайсері на кареті швидкої допомоги. Про причини аварії поки що нічого не відомо.



Департамент Консульської служби МЗС України на своєму Facebook повідомив, що серед постраждалих громадян України немає.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в мережі з'явилася додаткова інформація про страшному пожежі в турецькому готелі, який стався в суботу вранці.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Показати ще