Медіаменеджер і журналіст Леонід Кравченко помер після важкої хвороби на 81-му році життя. Останнім часом він тяжко хворів, цю інформацію підтверджує і син Кравченко.

Леонід Кравченко за життя працював главредом "Будівельної газети", газети "Праця", "Парламентської газети", керівником ТАСС. У 1990 році був призначений на посаду голови Держтелерадіо СРСР, а в 1991-му став головою Всесоюзної державної телерадіомовної компанії. У різний час обіймав посади першого заступника голови "Російської газети" і першого заступника голови Ради директорів ВАТ "ТВ-Центр".

Його не злюбили зокрема, його діяльність як голови Держтелерадіо СРСР. Під час його керівництва комітетом на телебаченні була посилена цензура, а також призупинено вихід улюбленої багатьма телепередачі "Погляд".

Також Кравченко займався літературною і громадською діяльністю. За своє життя він написав кілька книг. Вони присвячені роботі на телебаченні, крім того він був народним депутатом.

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Дивіться помер останній глава Держтелерадіо СРСР:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" у п'ятницю, 29 червня, не стало відомої української провідної радіостанції "Аристократія" Юлії Рукавицыной. Про це на своїй сторінці в Facebook пише Ольга Жигмановская. У повідомленні наголошується, що причиною смерті стало дорожньо-транспортна пригода. Прощання з Юлією відбудеться в понеділок, 2 липня.

Юлія Рукавіцина починала кар'єру в світі ЗМІ як радіожурналіст, з часом почала працювати в рекламних агентствах Willard Group, "Бюро Маркетингових Технологій" Publisic Visage, ще немнгим пізніше - у видавничому домі Perekhid Publishing Хоусе. Рукавіцина була автором креативу для багатьох брендів, як українських, так і міжнародних, викладала журналістику.