Заслужений артист радянського простору Володимир Етуш залишився без 28 млн руб.

Стало відомо, що у розкраданні великої суми грошей підозра впала на 59-річного екс-голови Національного банку Республіки Абхазія Даура Барганджия. Йому актор нібито довірив заощадження родини.

Крім того, повідомляється, що 4 роки тому Етуш довірив банкіру вкласти в швейцарський банк 530 тис. дол. і близько 235 тис. євро.

Як повідомляють ЗМІ, перший внесок був здійснений після отримання виручених грошей від продажу трикімнатної квартири Олени Етуш.

Запевняючи Етуша у вигідності угоди, Барганджия запропонував розмістити кошти від свого імені в одному з банків Швейцарії. З банкіром підписали договір позики, за яким той обіцяв повернути кошти на першу ж вимогу.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Артист продовжував договір тричі, а в березні 2016 року вирішив забрати гроші. Посилаючись на різні проблеми, банкір переносив дату видачі коштів аж до червня 2017 року, коли 95-річний Етуш впав на порозі стоматологічної клініки і через отриману травму був змушений лікуватися.

В наслідок родичі Етуша порадили звернутися до банкіра з вимогою про повернення грошей. Однак, замість цього, Барганджия запропонував акторові опублікувати відкритий лист, у якому той повинен був звинуватити в крадіжці своїх грошей незнайому йому людину.

За словами актора, він чув прізвище підозрюваного вперше і не погодився на аферу. Однак, дізнавшись через знайомих, що банкір став переписувати своє майно на рідних, Етуш звернувся в правоохоронні органи.

Слідчий комітет Росії відкрив кримінальне провадження про розкрадання грошей у Етуша.

На сьогоднішній день подальша доля вкраденої суми коштів невідома.

Дивіться сюжет про актора

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Панін мріє пришпорити коня і балотуватися в президенти.