Росія раптово змінила список товарів, які до цього забороняла ввозити з України та інших держав, серед яких США та члени ЄС.

Про це йдеться в документі, підписаному російським прем'єром Дмитром Медведєвим, який опублікований на Офіційному інтернет-порталі правової інформації.

Так, з-під ембарго Москва частково виводить сіль (включно зі столовою та денатурованою), морську сіль, солі, використовувані в промислових цілях, зокремо, для розморожування взимку, а також морську воду.

Крім того, як сказано в оновленому документі, заборона більше не поширюється на товари, призначені для виробництва лікарських засобів, медичних виробів і біологічних добавок. Однак, такі товари виводяться з-під ембарго лише при наявності підтвердження з боку Мінпромторгу. У зв’язку з цим, міністерство має розробити порядок підтвердження цільового призначення товарів, які ввозяться на територію Російської Федерації.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", з 1 листопада 2016 року російська влада офіційно заборонила імпорт солі із України, США, країн Євросоюзу, Австралії, Албанії, Ісландії, Канади, Ліхтенштейну, Норвегії та Чорногорії.

Популярні новини зараз

Dzidzio вперше прокоментував своє розлучення і розподіл майна: "Я це доведу"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Зірка TikTok Діна Саєва зізналася, що і за скільки їй пропонували зробити для Путіна

Показати ще

До запровадження ембарго Україна була одним з основних імпортерів солі в Росію – її частка становила 49% від загального обсягу імпорту та 23% російському ринку солі.