Прем’єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв став предметом для глузувань та мемів після того, як сфотографувався поряд з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом та іншими світовими політиками на саміті АСЕАН, який проходить у Манілі (Філіппіни).

На знімку перші особи держав продемонстрували перехресне рукостискання. Єдиним, хто цього не зробив, став глава російського уряду. Таким чином він порушив "композицію" знімку і систему.

У мережі не пошкодували сарказму та іронії для характеристики знімку. Особливо розійшлися користувачі Twitter і Facebook.

Популярні новини зараз
Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка" Артилеристи прицільним ударом розбомбили базу російських загарбників — допомогли космічні розвідники "Мені це подобається": Том Круз доглядає за Кейт Мідллтон, поки принц Вільям "клацає" на прем'єрі Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

"У будь-якій компанії знайдеться той, хто зіпсує фоточку", "Я не можу, в мене лапки", "А Дмитро Анатолійович вирішив у цей час пострибати через скакалочку", "Знайди, хто в броніку", - пишуть користувачі.

Крім того, в мережі є архівне фото 2010 року, де Медвєдєв точно так само відмовився бути частиною загального.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Кремлі вже знайшли винних у зриві зустрічі російського президента Володимира Путіна та американського лідера Дональда Трампа.