Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) оприлюднило відео з особистих архівів засновника міжнародної ісламістської терористичної організації "Аль-Каїда" Усама бен Ладена, на якому зображений його син Хамза.

Відповідний ролик опубліковано в YouTube.

Автор відео відобразив весілля Хамзи. Він одягнений в традиційний одяг, спілкується зі своїм оточенням.


Дивіться архівне відео з весілля сина Усама бен Ладена


Варто відзначити, що до цього моменту в мережі були доступні для публічного перегляду тільки дитячі знімки можливого наступника бен Ладена, а також в останні роки Хамза записав кілька аудіозвернень.

Популярні новини зараз

Донька Заворотнюк шокувала фанатів зізнанням – "Охопила паніка і страх"

Донька онкохворої Заворотнюк розбила серця фанатів - "Страшно сказати, але правда"

Анастасія Волочкова вилізла з купелі голяка і показала Instagram свою "крижинку"

Бабуся вас похвалить точно — рецепт ідеальних сирників на всю родину

Показати ще

Крім цього, члени терористичної організації спорудили на річницю теракту 11 вересня фотоколаж. Дитячий знімок сина "терориста №1" розмістили поверх будівель Всесвітнього торгового центру Нью-Йорка.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 1 листопада ЦРУ розсекретило близько 470 тис. секретних матеріалів, захоплених під час облави на будинок та ліквідації 2011 року бен Ладена. Зазначалося, що в архіви входили відео, фотографії, аудіофайли, і багато іншого. Всі матеріали були створені арабською мовою.

Британські спецслужби оголосили полювання за Хамзою бен Ладеном. Відомо, що він є одним з теперішніх лідерів "Аль-Каїди". У жовтні повідомлялося, що він може перебувати в Сирії. Кілька років тому, в одному із звернень він назвав себе "самотнім вовком", заявивши про намір знищити Захід.