Російський президента Володимир Путін мав зв'язок з Іллею Трабером, на прізвисько "Антиквар", який очолює тамбовську ОЗУ.

Як повідомив російський телеканал "Дождь", Скигін і Трабер свого часу працювали в Санкт-Петербурзі над проектом з будівництва нафтоналивного терміналу. Там вони часто зверталися до керівництва міста.

Також Трабер очолював торгівлю антикваріатом в місті. Під час цієї діяльності з ним дружила Людмила Нарусова - дружина тодішнього мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака. Саме під її керівництвом і знаходився Путін.

Нарусова дуже прихильно ставилася до "Антиквару" і називала його магазини кращими в місті. Крім того, товариш по службі Путіна по КДБ Віктор Коритов працював в петербурзькому морському порту, який був головним активом Трабера. Також в портовому бізнесі були нинішні топ-менеджери "Газпрому" Олександр Дюков і Олексій Міллер.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Росії активно готуються до війни і видали спеціальний указ на випадок початку бойових дій. У Калузькій області приватні господарства отримали повідомлення про те, що їм доведеться поставляти продукцію для держави у воєнний час.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зробив важливу заяву в День пам'яті: "Ми не можемо уникнути війни"

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Путін і Лукашенко привітали Україну з Днем Перемоги: "Всім громадянам миру"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Показати ще