Більшість експертів останнім часом розглядають кандидатуру опозиціонера Олексія Навального, як серйозного конкурента до чинної влади в РФ. Проте ставка на конкретні персоналії хибна, адже Володимир Путін давно продумав стратегію на найближчі президентські вибори.

Відповідну думку в коментарі Politeka висловив російський політолог Костянтин Боровий.

Він підкреслив, що лідер Кремля навіть не збирається поступатися своїм кріслом, адже цього ніколи не дозволять його відомі на весь світ імперські амбіції:

 "Це дуже відсталий і спрощений погляд на речі, що якась фізична особа може створити конкуренцію Путіну. Її повинна становити демократична концепція розвитку Росії. Якщо знову робитимемо ставку на персоналії, а не на стан суспільства, отримаємо такий же результат. Нині стан самого суспільства – катастрофічний. Якщо зараз провести вільні й демократичні вибори, швидше за все, наступним президентом буде вже не Путін", - вважає Боровий.

За словами політолога, у вересні Путін швидше за все балотується сам, але оголосить про це завбачливо у останній момент:

Популярні новини зараз

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

У Львові повінчалися ветеран АТО і відома волонтерка: наречена в червоному, наречений - на візку

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

"У нього буде час почати виборчу кампанію. Хоча те, що зараз відбувається під час виборів в Росії, виборами назвати ніяк не можна. Це масові фальсифікації. Імітація електорального процесу", - запевнив експерт.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у НАТО красномовно відповіли на російську агресію.

СохранитьСохранить