У Москві в четвер, 15 березня, прощаються з легендою радянського кіно, актором Олегом Табаковим, який пішов з життя через важку недугу.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Зараз біля покійного знаходяться його найрідніші. Діти та дружина побажали, щоб відспівування Табакова було закритим для сторонніх.

Співчуття біля труни Табакова приймає його вдова - актриса Марина Зудіна і син Павло.

Джерело зазначає, що Зудіна ледь тримається на ногах, а син намагається її всіляко підтримати. Труну з тілом Олега Табакова знаходиться під посиленою охороною.

Табакова поховають на Новодівичому кладовищі у столиці РФ поряд з з могилами його колег, акторів Володимиром Зельдіним, Леонідом Бронєвим та Іллею Глазуновим.

82-річний Олег Табаков помер в першій Градській лікарні в Москві, куди він був госпіталізований в листопаді минулого року. Лікарі йому поставили діагноз "сепсис" після лікування зубів.

Раніше ЗМІ повідомляли, що медики однієї з московських лікарень ввели актора в стан штучної коми, щоб зняти навантаження з органів, ослаблих після тривалої боротьби з хворобою. На жаль, хвороба взяла своє.

Доки хворий Табаков знаходився в лікарні, увесь цей час, місяцями його дружина, 52-річна Марина Зудіна  практично не відходила від коханого.

Нагадаємо, перша дружина Табакова, акторка Людмила Крилова розповіла про свої переживання з приводу смерті актора, а також поділась тим, як переживала розлучення і що тепер згадує про роки спільного життя з Олегом Табаковим.

Олегу Табакову подарували фільм на його день народження

Як повідомляв портал "Знай.ua", після звістки у ЗМІ про смерть актора, на родину Табакова обрушився шквал дзвінків від шанувальників, яких глибоко засмутила новина.

Кіностудія "Союзмультфільм" вирішила присвятити кілька нових серій "Простоквашино" покійному російському актору Олегу Табакову, голосом якого у знаменитому мультику говорив кіт Матроскін.