Органи реєстрації актів цивільного стану Німеччини невдовзі зможуть офіційно фіксувати третю стать у свідоцтвах про народження. У середу, 15 серпня, уряд ФРН cхвалив відповідний законопроект, 

Про це повідомляє DW.

Інтерсексуали - люди, які не відносять себе ані до чоловічої, ані до жіночої статей - зможуть обрати собі графу “інша” щодо статі. Це головне нововведення cхваленого урядом законопроекту.

Графа "інша" вживатиметься разом з чинними досі графами "чоловіча стать" та "жіноча стать". Дотепер єдиною можливістю для людей, що не визначилися зі статтю, було не вказувати стать взагалі, нагадує інформагенція epd. Ця можливість збережеться і у майбутньому. Крім того, згідно із законопроектом, громадяни зможуть змінювати за бажанням вказану раніше стать, а також своє ім'я.

Нововведення схвально прокоментувала міністр юстиції Німеччини Катаріна Барлі. 

"Жодну людину не можна дискримінувати за її статеву ідентичність", - наголосила Барлі. 

Раніше на запровадженні цього пункту наполягав Федеральний конституційний суд ФРН. Ще 10 жовтня 2017 судді Федерального конституційного суду визнали чинні дотепер норми щодо визначення статі порушенням закріпленої на законодавчому рівні заборони дискримінації.

Більше того варто відзначити, що раніше Конституційний суд Австрії визнав існування третьої статі і тепер у паспорті офіційно можна записати третю стать. А також вказувати її в інших офіційних документа. Таке рішення було прийнято на підставі позову громадянина.

Судом було розглянуто позов людини, яка позиціонує себе інтерсексуалом. Він якийсь час безуспішно намагався змінити свою стать на "інтер" або "опен" (відкритий).

Інтерсексуалами є ті люди, які мають ознаки як чоловічої, так і жіночої статі в різних комбінаціях. Це ускладнює віднесення їх до однієї зі статей. За інформацією ООН, інтерсексуали становлять 1,7% від усього населення Землі.

Конституційний суд Австрії постановив, що влада зобов'язана дозволяти громадянам в офіційних документах вказувати третю стать, якщо вони вважають себе такими. Мова йде про громадян, які не відносять себе ні до жіночої, ні до чоловічої статі.

"Інтерсексуали, чия біологічна стать не є явно "чоловічим" або "жіночим", мають право на внесення відповідних даних про їх статевої приналежності у відділах РАЦС чи в інших документах. Відповідну постанову було зроблено Конституційним судом допомогою тлумачення закону про цивільний стан, що відповідає вимогам Конституції", - йдеться у рішенні суду.

Третя стать, нові правила на дорозі, Ватикан проти цигарок – найважливіші події тижня

Нагадаємо, в мережу злили фото сурогатної матері дитини Кардашьян.

Як повідомляв "Знай.ua"вітчим Кардашьян змінив стать.

Також "Знай.ua" писав, що на Закарпатті шукають "збоченців" і збирають анти-гей-парад.