Головна мета Кремля в останні роки – створити хаос у США, і на жаль, президенту РФ Володимиру Путіну це вдалося.

Таку думку у своєму Twitter висловив американський лідер Дональд Трамп:

"Якщо метою Росії було створення безладу і хаосу в США, то з усіма слуханнями в комітеті, розслідуваннями і партійною ненавистю, вони втілили найсміливіші мрії. Вони надриваються від сміху в Москві. Будь розумнішою, Америко!", - закликав він.

За словами президента США, особисто він ніколи не заперечував ймовірності втручання Росії у вибори, а навіть припускав, що Путін не обійшовся у цьому без допомоги Китаю.

Популярні новини зараз
Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Мобілізація чоловіків похилого віку: чи припинять виплачувати пенсію Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Показати ще

Трамп також підкреслив, що його штаб ніколи не вступав у змову із Кремлем, хоча саме такі підозри висловлювали, коли розсекретили "доповідь Нуньеса" нібито про упередженість ФБР під час розслідування.

Дивіться: "Кремлівський список – серйозне попередження від США", -експерт

Як повідомляв портал "Знай.ua", Тіллерсон пообіцяв нові відомі прізвища у "кремлівському списку".