Заступник голови Об'єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США, генерал Пол Сельва озвучив сценарій можливої війни з Росією та Китаєм.

Про це пише Defense News.

Він заявив, що імовірна війна проти РФ буде відбуватись на повітряному та наземному фронтах. Крім того вагомі будуть також і морскі сили противників, адже континенти розділяє Атлантика.

"Глобальний виклик Росії - це в основному повітряна і наземна боротьба. Підкріплений елементами нашого морського компонента, тому що ви не можете дістатися до Росії, або до Європи в будь-якій значній мірі, не пройшовши через Північну Атлантику. Це означає, що буде морська битва, щоб дістатися до континенту, але сама боротьба у міру її розвитку, ймовірно, буде повітряною та наземною боротьбою, - зазначив він.

У свою чергу бойові дії проти Китаю будуть стосуватись морського та повітряного аспектів.

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Показати ще

"Будь-яка битва з Китаєм, якщо це станеться, буде в значній мірі морською і повітряною боротьбою. Це не означає, що у Армії та Корпусу морської піхоти немає місця. Але коли ви думаєте про те, як буде розвиватися потенційний конфлікт з Китаєм, це, швидше за все, зажадає значного внеску військово-морських і військово-повітряних сил, а армія і морський корпус будуть тими елементами, які підтримують в цій битві, - підкреслив Сельва.

Він також сказав, що прораховуються варіанти ведення бойових дій проти КНДР та Ірану.

США поставлять Україні ракети Javelin, але є одна умова.

Нагадаємо, раніше потал "Знай.ua" повідомляв, що Пентагон формує армію кажанів.