Відеозвернення зірки американського кіно Моргана Фрімана наробило чимало галасу у світі: актор відверто розповів, що думає про російського президента Володимира Путіна і всі його вчинки по відношенню до США та інших країн.

У Кремлі не забарилися з реакцією, але замість перших осіб РФ чомусь відповідати вирішив прес-секретар Дмитро Пєсков. Він назвав заяву Фрімана "емоційною екзальтацією" (посилене роздратування психічної сфери, яке проявляється у постійному потоці ідей, лікарі вважають це одним із видів захворювань нервової системи. - Ред.).

"Ви знаєте, багато творчих людей легко піддаються, скажімо так, стають жертвами емоційного перевантаження, не володіючи реальною інформацією про реальний стан речей, і вони стають жертвами такої емоційної екзальтації, проявами таких, я б сказав, продовжень маккартизму. З часом це проходить", - стверджує помічник Путіна.

Більш того, Пєсков вирішив "заспокоїти" росіян – мовляв, не варто серйозно ставитися до таких слів. Хоча актор ставив за мету не просто звинуватити у чомусь, а не побоявся відкрито відстояти інтереси своєї країни та стати на захист демократії. Це добре простежується у кожній його фразі.

Популярні новини зараз

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Фріман взяв участь у зйомках відеоролика, де розповів про кібератаки з боку РФ та втручання в американські вибори.