У Московській області знайдено тіло 17-річного переможця столичної олімпіади з хімії. Школяр загинув після перевірки ФСБ.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За даними газети, тіло підлітка виявили біля під'їзду його будинку 23 квітня, в цей день у хлопчика був день народження. До цього він був в школі, де не викликав підозр у викладачів своєю поведінкою. Школяр залишив передсмертну записку, в якій поскаржився на те, що країні не потрібні талановиті люди.

За словами педагогів, учень не раз перемагав на обласних та всеукраїнських олімпіадах з хімії. Удома він також проводив лабораторні досліди, які закінчувалися якимись вибухами. Після скарг сусідів до хлопчика прийшли співробітники ФСБ, провели перевірку, вилучили телефон і техніку і взяли підписку про нерозголошення.

Трагедія сталася 23 квітня, в день народження підлітка. Молода людина побував в школі, де, за словами педагогів, поводився звично - жартував і посміхався на перервах. Повернувшись додому, він ліг спати, о 8 вечора мама розбудила його і пішла на тренування. Через півгодини він був знайдений мертвим під вікнами квартири.

Оглянули житло співробітники Слідчого комітету знайшли передсмертну записку підлітка. У ній він скаржився на те, що "країні не потрібні обдаровані люди" і що таких, як він, "душать перевірками". Слідчі вилучили комп'ютер і телефон загиблого, перевірка яких, як вони сподіваються, допоможе зрозуміти причини трагедії.

Популярні новини зараз

100-кілограмова жінка задушила коханого сідницями: сіла на голову в спробах заспокоїти

Аліна Гросу показала сімейну ідилію з Романом Полянським: "Бальзам на душу"

Ілля Кива з помилками привітав "колег" і порівняв себе з Галілео: "Справжні вчені"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Варто відзначити, що раніше професор Мет Грефет розповів, чому молоді російські новатори та винахідники постійно переїжджають до країн Західного світу, адже саме там їх будуть підтримувати на державному рівні.

Крім того він розповів, що ще одною причиною таких рішень росіян є постійне втручання влади у їхнє особисте життя.

"Ви одночасно спонсоруєте Сколково і забороняєте демонстрації - так нічого не вийде".

Варто відзначити, що раніше скандальна російська танцівниця Анастасія Волочкова прокомментувала ситуацію з виїздом російських артистів на постійне місце проживання за кордон і не тільки. Так, жінка ясно дала зрозуміти, що вважає Росію великою державою, яку бояться у всьому світі.

Днями балерина дала невеличке інтерв'ю російській радіостанції. Вона всіма доступними їй оборотами мови вихваляла свою державу, а артистів назвала посланцями миру. Волочкова заявила, що саме артисти зобов'язані виступати за примирення будь-яких чвар і розбратів, тому що мистецтво, музика і танець живуть в душі кожної людини.

Саме цим жінка пояснила своє обурення відмовою Вашингтона надавати візи артистам з РФ. Волочкова переконана, що відмова є доказом страху перед Росією, а для артистів не повинно бути ніяких перешкод. Але при цьому Анастасія не заперечує, що вона живе в такі дні, коли політика втручається в репертуарну політику.

У пошуках кращого життя: чому українці масово виїжджають за кордон

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що тисячі росіян втекли від Путіна у потойбічний світ