Убитий в Москві своїми дочками Михайло Хачатурян мав при собі візитки начальника юридичного відділу ФСБ на своє ім'я.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За даними ЗМІ, візитки були знайдені під час обшуку його автомобіля Lexus. Крім того, в салоні авто було знайдено багато одиниць зброї і патронів до неї.

Разом з тим варто відзначити, що сестри Хачатурян, які вбили свого батька, розповіли журналістам подробиці того, як чоловік знущався над ними.

Зараз старша Христина не встає з ліжка – у неї сильно поранена нога, середня Ангеліна з сильним порізом на зап'ясті, а молодша Марія вся в сльозах.

"Дівчатка в різних камерах містяться, але всі говорили нам про одне й те ж. Кожна розповідала все нові подробиці їх життя в отчому домі. Це, звичайно, жах", – розповів секретар спостережної комісії Москви Іван Мельников.

Популярні новини зараз

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Ольга Сумська не запросила сестру Наталію на день народження матері: "Розставити всі крапки"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще

18-річна Ангеліна розповіла, що батько не дозволяв дівчатам навіть відвідувати школу.

"За цей рік Маша була в школі 7 разів, ми підрахували. Батько нікуди нас не відпускав, щоб ніхто не бачив синців і побоїв. Скільки я себе пам'ятаю, він нас бив завжди. У нього вдома було стільки зброї. Пістолет, револьвер якийсь, дробовик. Біти, ножі. Скільки разів він погрожував вбити", – розповіла вона.

Більше того вона розповіла, що вони навіть не звертались до правоохоронних органів, адже це не приносило жодних позитивних наслідків. Так, донька розповіла про один з таких випадків.

За її словами, звертатися до правоохоронців було безглуздо.

"Один раз у нас вдома був поліцейський, тато наставив на нього дробовик і сказав: "Зараз вистрілю". Навіть відеозапис цього була, але потім її чомусь видалили і все зам'яли", – пояснила Ангеліна.

У школі, додала дівчина, ніхто не звертав уваги на синці і побої, і на те, що сестри пропускають уроки.

Крім того вони розповіли, що власну дружину Хачатурян вигнав з будинку близько 2,5 роки тому. Відзначається, до цього моменту вона проживала разом з чоловіком, який постійно її бив та жорстоко знущався.

Вся їхня квартира була під відеоспостереженням.

"Він вимагав, щоб ми постійно були поруч і приходили за першим його покликом. У нього був спеціальний дзвіночок, він у нього дзвонив і хто-небудь з нас трьох миттєво мусила підбігти до нього, хоч вдень, хоч вночі. Води принести, їжі і різне інше...", – розповіла Христина.

Ні в однієї з сестер Хачатурян немає адвоката. Тільки ті, що призначив суд. Що і як буде далі, ні одна з дівчаток навіть не розуміє.

Три сестри зізналися у вбивстві батька

Нагадаємо, трьом сестрам загрожує 15 років в'язниці за вбивство батька-нелюда.

Як повідомляв "Знай.ua" хлопця вбили одним ударом в центрі Москви.

Також "Знай.ua" писав, що історії дітей загиблих воїнів АТО довели українців до сліз.