У Венесуелі група озброєних осіб напала на парламент, в результаті чого постраждало четверо людей.

Про це повідомили на офіційному сайті Національної асамблеї (парламент) Венесуели.

За повідомленням, група юдей намагалась зруйнувати головний вхід до будівлі, щоб потрапити всередину. Вони намагалися прорватися на мотоциклах, у вікна летіли петарди та каміння.



Стіни та двері розписали різними гаслами: "Чавес живий", "Ми даємо вам 37 днів" та ін.

Судячи з цього, представники опозиційно налаштованого парламенту заявляють, що нападниками були так звані "чавісти", які підтримують нинішнього президента Ніколаса Мадуро.

Популярні новини зараз
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Показати ще


Атака відбувалась у той момент, коли у стінах парламенту проходила мирна акція проти установчих зборів.

За попередніми даними , в результаті нападу поранення отримали четверо людей.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у венесуельському штаті Барінас спалахнули нові заворушення, в результаті чого загинуло 8 осіб. У містах повний безлад та мародерство. Анархія лише поширюється, а уряд та парламент все менше контролюють ситуацію.