Підозрюваний у вбивстві російського опозиціонера Бориса Нємцова екс-боєць чеченського батальйону МВС Росії "Північ" Заур Дадаєв заявив, що не стріляв у політика, а взяти провину на себе його змусили під тортурами.

Про це заарештований заявив в ефірі одного з телеканалів.

За його словами, він би ніколи не пішов на такий злочин під стінами Кремля, бо є "офіцером, а не ідіотом".

На момент затримання Дадаєв уже звільнився в запас. Чоловік розповів, що обмовив себе під тортурами, бо його два дні катували та били струмом, а його друга просто ліквідували. Розділити провину такими ж методами змусили і друзів підозрюваного. Чеченцю дали зрозуміти, що з-за застінків СІЗО він вже не вийде.

Дадаєв написав чимало звернень у прокуратуру та до уповноваженого з прав людини з вимогою справедливого розгляду, проте нічого не зміг добитися, а всі листи поверталися до його ж слідчого. Він підкреслив, що на присяжних теж чинився тиск, а тих, хто не піддався на погрози, просто вивели зі справи, замінивши їх на більш лояльних.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

"Я вірю в Аллаха, все, що відбувається, це покарання, може, я нагрішив занадто. Може, мені потрібно було корів пасти, а не 11 років по лісах бігати, Росію захищати. Тут сидиш за найгучніший злочин, якого не скоював", – наголосив затриманий.

Як відомо, Бориса Нємцова вбили пострілами в спину на Великому Москворецькому мосту російської столиці 27 лютого 2015 року.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", відео першого допиту Дадаєва опублікували у мережі. На кадрах помітно, як він нервується. Згодом чоловік пояснив це пережитими тортурами.