Кілька днів тому члени Венеціанської комісії висловили підтримку Україні щодо положень нового закону "Про освіту", але Угорщина наполягає на нібито "неправильній інтерпретації" цього рішення.

За словами прес-секретаря МЗС країни Тамаша Мецнера, відповідна реакція ЄС спровокувала зростання тиску в українському питанні, а комісія навпаки – підтримала якраз угорську сторону.

"Україна інтерпретувала попередню доповідь Венеціанської комісії "незвичайним чином", але Угорщина не хоче приєднуватися до таких "змагань із інтерпретації", вона хоче, щоб Україна виконувала законні очікування, поставлені міжнародним співтовариством", - зазначено на офіційному ресурсі уряду Угорщини.

Остаточний звіт, як відомо, з'явиться тільки завтра. Саме цим документом будуть остаточно врегульовані всі правові суперечності між державами, зокрема – у сфері мовного конфлікту. Принаймні, на це сподіваються експерти.

Популярні новини зараз

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Дивіться: Венеційська комісія підтримала Україну в мовному конфлікті з Угорщиною

Як повідомляв портал "Знай.ua", голова Верховної Ради Андрій Парубій підтвердив, що Україна відмовляється змінювати статтю закону "Про освіту", яка стосується мовного питання в школах. Лише введення в силу деяких положень документа можуть перенести.