Росія поїхала на фестиваль культур світу в Іспанію, щоб представити свою продукцію. Але в підсумку виявилося, що частину її вона "анексувала" в українських і польських компаній без їх відома.

Про це повідомила Леся Гасіч у Facebook. Фестиваль проходить в іспанському місті Сантандер, і Україна в ньому не бере участь.

"Якщо вкрасти чужі землі для Росії не проблема, то привласнити чужі продукти тим більше. На фестивалі культур світу Україна не представлена, але наш "добрий сусід" вирішив заповнити цю прогалину", - написала Гасіч.

Популярні новини зараз

100-кілограмова жінка задушила коханого сідницями: сіла на голову в спробах заспокоїти

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

У російському павільйоні національної кухні можна було побачити українське пиво "1715" і "Домс". Також там представили пляшки з польським хмільним напоєм "Живець".

Росія зарахувала до своєї національної кухні китайські пельмені, "споконвічно російські" чебуреки і сосиски в тісті. Не обійшлося і без символіки СРСР. Російський павільйон був обвішаний футболками з комуністичною символікою, зображенням Леніна і написом Goodbye America. Представлена ​​також була російська гордість - матрьошки.

Найбільше питань викликало те, що Росія привезла на фестиваль протигази, рюкзаки, фляги і камуфляжні штани.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російські дипломати знову відзначилися історичними знаннями. Вони показали різницю між СРСР і нацистською Німеччиною.