Шведський фестиваль Bråvalla скасували через небезпеку для жінок, які захочуть відвідати дійство. Організатори стверджують, що іноземці неодноразово нападали на жінок з метою сексуального насильства.

Один з найбільших європейських музичних фестивалів, який щорічно проходить в Швеції, скасували через низку зґвалтувань під час заходу.

Шведський фест Bråvalla був скасований за рішенням організаторів, так як може нести небезпеку для здоров'я і життя відвідувачок. Про це повідомляє американський портал Breitbart.

"Нам було дуже сумно приймати подібне рішення, але виходячи із загальної картини, ми не можемо проводити цей фестиваль так, як нам би цього хотілося", - заявив один з представників організаторів Bråvalla.

Популярні новини зараз

Заблокували сім-карту і зняли 12760 гривень: українка розповіла про обман у відділенні ПриватБанку

У Києві голий псих влаштував різанину в центрі міста

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Також він зазначив, що сексуальні домагання до жінок - це "соціальна проблема, а не проблема конкретного фестивалю".

Так, тільки в минулому, 2017 році, на фестивалі було зафіксовано 11 нападів з метою сексуального насильства, в трьох випадках зловмисники були заарештовані. За рік до цього близько 40 дівчат поскаржилися на сексуальні домагання з боку чоловіків, яких вони назвали іноземцями.

Одна з постраждалих, 17-річна Олександра Ларссон заявила, що в більшій мірі дівчат на фестивалі гвалтують мігранти.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що причиною скасування фестивалю стали численні випадки сексуальних домагань, зафіксовані на заході в цьому році.

Минулого року фестиваль Bråvalla проходив з 28 червня по 1 липня. В останній день фестивалю, компанія-організатор FKP Scorpio опублікувала прес-реліз про скасування майбутнього заходу. Представники компанії не уточнили, коли Bråvalla повернеться.

За інформацією поліції міста Норрчепінг, де проводиться фестиваль, правоохоронці отримали 11 повідомлень про сексуальні домагання. Одну жертву згвалтували під час виступу шведського музиканта Хокана Хелльстрёма (Håkan Hellström).

Повідомляється також, що відвідувачі Bråvalla вже другий рік зазнають сексуальних домагань. У 2016 році шведська поліція повідомила про п'ять випадків згвалтування на фестивалі.

У тому ж році на іншому великому шведському фестивалі Putte i Parken зафіксували понад 30 випадків домагань.

Як повідомляв портал "Знай.ua", організатори щорічного шведського музичного фестивалю Bråvalla оголосили про те, що не будуть його проводити в наступному році.