Піднебесна здавна завжди славилась своїми рекордами. Схоже Китай встановив іще один. Нещодавно відкрили гору, яка можливо виявиться найнижчою у світі. Її висота ледь перетинає позначку в півметра, однак не варто говорити, що це звичайний горбок, все набагато складніше.

Про це пише Esoreiter.

У повіті Шоугуан знайшли так звану гору, верхівка якої височіє над поверхнею землі всього на 60 сантиметрів та має ширину трохи більше метра, однак головна її вага знаходиться під землею. І підземні розміри просто вражають. Гірське утворення в товщі земної кори йде в глибину майже на 50 метрів.

Місцеві жителі назвали об’єкт Цзин і стверджують, що це не що інше, як справжня гора.

Популярні новини зараз

Військовослужбовиця "Тайра" розповіла всю правду про жінок в ЗСУ: "Має бути кращою за мужика"

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Про неї, мовляв, відомо вже кілька століть, проте західні журналісти тільки зараз дізналися про таке географічному диво.

Гора ця йде як мінімум на 48 метрів під землю, а то і більше, тому на поверхні Землі ми бачимо тільки її вершину. Кажуть, в минулі часи багато хто намагався докопатися до її заснування, проте безуспішно. Місцевий переказ свідчить, що Цзин повинна була стати великою і прекрасною височиною, проте якась дурна жінка справила на неї малу нужду, і ображена гора перестала рости вгору, пішовши вглиб землі.

Місцева влада охороняють Цзин, забороняючи туристам та іншим зайдам людям проводити навколо гори розкопки або відламувати від неї шматочки на пам'ять. Даний об'єкт є порівняно найпопулярнішою пам'яткою для мандрівників з сусідніх населених пунктів. Втім, сюди іноді заглядають туристи і з більш віддалених країв, ось і західні журналісти вже пронюхали про це китайське "диво".

Дивіться, як виглядає найменша гора в дійсності та чому її так шанують місцеві жителі

Як повідомляв портал "Знай.ua", нове дослідження посварило геологів астрономів. Вчені спростували гіпотезу геологів про вік океанів на Червоній планеті. Астрономи впевнені, що водойми з'явилися на поверхні Марсу на 300 мільйонів років раніше, ніж вважалося раніше.