Нові персональні санкції США проти російського олігарха Віктора Вексельберга привели до заморожування низки активів приватної бізнес-групи "Ренова", вартість яких становить від $ 1,5 до $ 2 мільярдів, повідомляє Reuters з посиланням на два джерела. 

Зокрема, заблоковані доларові банківські рахунки компаній, які контролюються "Реновою" Вексельберга. Крім того, на деякий час були заблоковані зарплатні рахунки низки співробітників швейцарського відділення "Ренови", проте блокування зняли після проведення необхідних перевірок. 

"Ренова" і Вексельберг шукають допомоги у швейцарського уряду у вирішенні ділових проблем, сказали джерела, додавши, що уряд Швейцарії сприяв виведенню з-під санкцій фірми Sulzer, яка викупила 5 мільйонів своїх акцій в "Ренова", щоб їх уникнути.

Популярні новини зараз

Маленькому янголятку терміново потрібен укол за 70 мільйонів, мама благає про допомогу: "Марійка хоче жити"

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще

Європейські та швейцарські банки "надмірно обережні", зазначає джерело агентства.

На його думку, "вторинні санкції носять транскордонний характер" і можуть вплинути на позицію країн, які не мають наміру "копіювати" введені США обмежувальні заходи. 

Як раніше передавав портал "Знай.ua",  6 квітня США запровадили санкції проти путінських олігархів та чиновників.

США ввели санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. У список, зокрема, потрапили Олег Дерипаска, Віктор Вексельберг, Сулейман Керімов, Андрій Костін і Олексій Міллер.

Санкції передбачають заморожування активів перерахованих вище бізнесменів, чиновників і компаній. 

 Нагадаємо, офіційний Вашингтон ще вчора підтвердив: послаблювати економічний тиску на Росію США не збираються. Але в Кремлі, вочевидь, думають інакше.

Саме тому сьогодні у Міністерстві закордонних справ РФ поширили інформацію про те, що Америка нібито не планує розширювати санкції найближчим часом.  Джерело у відомстві зазначило, що російське посольство у Вашингтоні нібито отримало відповідного листа від адміністрації президента США Дональда Трампа:

"Підтверджуємо, що посольство Російської Федерації у Вашингтоні було повідомлено про те, що нових санкцій найближчим часом не буде".