Фізична цнотливість - не ознака душевної невинності, а тому жінки, які вирішили присвятити життя служінню Христу, можуть мати сексуальний досвід.

Про це на офіційному сайті написали представники Ватикану. Священнослужителі заявили, що відтепер невинність не є обов'язковою умовою, щоб пройти обряд посвячення і стати "нареченою Христа"."Заклик дати клятву в дівочій, подружній та плідній любові до Христа не зводиться до символу фізичної невинності", - наголошується в документі.

Нові правила дозволяють жінкам, у яких були інтимні стосунки з протилежною статтю, а також вдовам обернутися в "нову" віру і присвятити себе Богу.

Популярні новини зараз

ДТП в Чернігівській області з 13 загиблими: глава МВС назвав причину

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

В українських супермаркетах посеред зими з'явилася черешня - 1.5 тисячі за кілограм і вже гниє: "Виглядає на 9.99"

Показати ще

В Американській асоціації посвячених незайманих заявили, що нововведення їх вкрай шокувало. Вони вирішили нагадати Ватикану, що католицька церква завжди дотримувалася традиції, згідно з якою дівчина повинна бути чистою як духовно, так і фізично.

На всій земній кулі в цілому нараховується майже 5 тисяч "наречених Христа" - світських жінок, які вирішили не йти у монастир, але при цьому присвятити себе служнію Господу. Під час проходження церемонії посвяти вони надягають білі вбрання і дають обітницю ніколи не мати сексуальних стосунків і не вступати в шлюб. Як жінки, у яких фактично є "чоловік", вони носять обручку як символ даної клятви.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що під час офіційної зустрічі з Папою Римським жінці завжди слід носити чорне вбрання з довгими рукавами. Крім того, обов'язково потрібно покривати голову чорною мантією. Ця давня традиція бере свій початок ще в часи правління монархії практично у всьому світі.

Однак кілька жінок у світі мають право носити біле при Папі Римському. Це почесне право завжди мали тільки католицькі королеви та принцеси.

Також портал повідомляв про те, що гордість папи римського пішла з молотка.Спорткар був виготовлений спеціально для понтифіка, який залишив на ньому свій автограф. Виручені гроші папа римський Франциск вирішив передати на благодійність.