Офіційні особи Ватикану вже не вперше доводять, що усвідомили те, наскільки науково-технічний прогрес йде вперед і змінює свідомість людей. Раніше церква визнала, що Великий вибух дійсно був, а тепер вони запропонували щось і зовсім революційне.

У Ватикані мають намір провести захід, де будуть запрошені не тільки духовні особи, а й представники науки. І мова на цій зустрічі піде про космології. Провідні фахівці саме цієї області відвідають Ватикан. Такою зустріччю духовенство має намір зміцнити зв'язки Церкви і науки.

Папа римський Франциск вже висловив своє бачення ситуації, що склалася. Він висловив надію, що на майбутній конференції зможе зрозуміти теорію Великого вибуху і багато чого іншого з світу нових відкриттів вчених в області космології.

У консерваторії Ватикану будуть обговорюватися чорні діри, просторово-часові особливості, гравітаційні хвилі і інші аспекти. Подібний захід ще ніколи не влаштовувалося на території Ватикану. Воно вперше максимально наблизить науку і релігію.

Популярні новини зараз
Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році А де ж Геля? Українцям розповіли, куди зникла напарниця Вєрки Сердючки та чи замішана в цьому Інна Білоконь
Показати ще

Конференція, влаштованих представниками Ватикану, має намір показати, що церква ні в якому разі не ворожа до науки і багато моментів, які були відкриті наукою зовсім недавно, не суперечать релігійним догмам, а доповнюють їх.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" під час виступу на конференції у Ватикані кардинал церкви Ернест Симоні (Ernest Simoni) розповів, що він та деякі інші священики почали ізгонять демонів по телефону. Служитель церкви подякував за цю можливість Ісуса.

За словами Сімоні, який тривалий час займається екзорцизмом, зазвичай він проводить обряд по телефону: йому дзвонять і він читає одержимому спеціальні молитви на латині.