Важкий день для Путіна: агресор отримав одразу три удари

поділитись
Посол США в Росії Джон Хантсман заявив, що Крим - це Україна

Середа, 13 грудня, схоже, став важким днем для російського президента Володимира Путіна. По суті за добу Захід завдав по агресору відразу кілька потужних ударів.

По-перше, профільний комітет з міграції ПАРЄ схвалив проект резолюції по Донбасу і Криму. В цілому це дуже проукраїнська  резолюція. У ній є заклик до Росії припинити надавати військову і фінансову допомогу сепаратистам на окупованій частині Донбасу.

Крім того, вказується, що комітет стурбований гуманітарною ситуацією, яка є наслідком війни на Донбасі і анексії Криму Росією.

Нагадаємо, напередодні глава Держдепу США заявив, що необхідно припинити агресію Росії на Донбасі і потім зайнятися питанням Криму.

По-друге, у США підписали оборонний бюджет з виділенням Україні 350 мільйонів доларів на військову допомогу, включаючи летальні зброю.

У середу, 13 грудня рішення про дозвіл продажу Україні зброї прийняла Канада.

Крім того, посол США в Росії Джон Хантсман заявив, що Крим - це Україна.

Як повідомляв портал "Знай.ua", США виділять фінансову допомогу для України на оборонні потреби. Розмір нового пакета становить 350 мільйонів доларів і передбачає поставки летального і нелетального озброєння, а також технічну допомогу і навчання для українських військових.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
путін, ПАРЄ, США, Канада
ЗМІ розтрубили про велику перемогу, а жителі сидять в шоці в холодних будинках
0
0
18:25 16.03.2018
Словесна перепалка обернулася фатальними наслідками
0
0
16:56 16.03.2018