В глибині океану, в придонній частині Мексиканської затоки вчені виявили озеро. Будь-хто, хто запливе в його отруєні води, вмирає. Підводне озеро вивчив океанолог Ерік Корде, повідомляє журнал Oceanography.

Вода в озері в п'ять разів солоніша, ніж в затоці, і насичена метаном і сірководнем. Концентрація цих газів настільки висока, що жити в "мертвому озері" не здатна більшість живих істот, а ті, що запливають туди випадково, гинуть від інтоксикації.

Більшості багатоклітинних виживати в таких умовах дозволяють бактерії: саме вони перетворюють токсичні метан і сірководень в органічні молекули, які в змозі вживати в їжу деякі організми.

Популярні новини зараз
Тіна Канделакі запропонувала дати Зеленському "Оскар" після перемоги Kalush Orchestra: "Запропонують схиляти коліно" Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми Тарас Тополя після скандалу з Харковом намагався "загладити" ситуацію, але не вдалося
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" кілька тижнів тому мережу облетіли фотографії пересихаючого Мертвого моря. Місця, які є священними для представників трьох релігій, перетворюються в мляві солончаки.