Офіційним представникам компаній Facebook і Twitter дали три тижні для надання подробиць про втручання на референдум щодо Brexit.

До 18 січня британський парламент планує отримати всю детальну інформацію з цього приводу, особливо про роль Росії у голосування за вихід країни зі складу Євросоюзу.

Як зазначив голова урядового комітету з питань культури Деміен Коллінз, у протилежному випадку Кремлю слід готуватися до цілої низки нових, більш жорстких санкцій:

" Реакція соцмереж на запит про отримання даних була неадекватною, потрібно допомагати в боротьбі з дезінформацією громадян",- пояснив він.

Популярні новини зараз

Українці розчавили технології Росії супер-всюдиходом: "Це не Sherp, це дещо крутіше"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Відомо, що кілька днів тому Британія офіційно погодилася взяти на себе фінансові зобов'язання: зокрема, регулярні платежі до європейського бюджету до 2020 року, непогашені кредити за низкою програм ЄС, а також виплати на пенсії єврочиновникам.

Дивіться: Brexit: три проблеми, що заважають Лондону вийти з ЄС

Як повідомляв портал "Знай.ua", прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що комітет з розвідки британського парламенту вивчить ймовірність втручання Росії у референдум щодо виходу зі складу Європейського союзу.