Керівництво російського "Зовнішекономбанку" прийняли рішення відмовитися продавати в Україні свою дочірню фінустанову "Промінвестбанк".

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За інформацією джерела в російській державній корпорації, сторони ні в якій ніяк не змогли дійти згоди з Національним банком України. У зв'язку з цим ВЕБ і вирішив згорнути бізнес на території нашої країни.

Наразі відомо, що клінти "Промінвестбанку" вже не можуть оформити кредити і здавати вклади.

Популярні новини зараз

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Олена Кравець з головною зіркою "Кварталу" переграла Роксолану - Туреччино, зустрічай

Показати ще

"Суть проблеми в тому, що на балансі банку є кредити, термін яких закінчується не раніше, ніж через чотири роки. Таким чином, їх можна або переуступити за невеликі гроші, або ж скоротити мережу "Промінвестбанку" до одного відділення і очікувати завершення всіх розрахунків з клієнтам", - повідомив представники "Зовнішекономбанку".

Ще одна проблема полягає тому, кому в належить нерухомість банку. За даними джерела, її вартість складає близько 50 млн доларів, і її продаж потребуватиме значного часу.

Стрибок курсу валют збурив росіян

В РФ не припиняється паніка серед населення з приводу різкого стрибка курсу долара по відношенню до рубля. в Росії кілька днів поспіль фіксується підвищення вартості долара і євро до російського рубля. Причиною став анонс нових "драконівських" санкцій США. Користувачі мережі активно обговорюють ситуацію.

З цього приводу мережу засипали коментарями з "палким привітом" російській владі. Зокрема, користувачі іронізують над спокоєм російських чиновників, з огляду на ситуацію.

Дивіться: Чого чекати від курсу валют в україні до кінця літа

Нагадаємо, до кінця літа українці можуть бути спокійними, так як в Україні, за словами експертів, не очікується істотних змін курсу долара до гривні.

Як повідомляв Знай.ua, в Росії вже кілька днів фіксується підвищення вартості долара і євро до російського рубля.

Також Знай.ua писав, що Національний банк України полегшив операції з іноземною валютою, удосконаливши порядок обміну інформацією про валютні операції клієнтів, а також дозволив банкам напряму купувати відмінні від долара США інвалюти на міжбанківському ринку.