Група венесуельських заколотників оголосила про початок повстання проти режиму президента Ніколаса Мадуро.

Вказується, що базу захопили група заколотників, на чолі з Хуаном Кагваріпано. "Це не переворот. Це цивільні і військові дії, щоб відновити конституційний порядок. Але ще більше - щоб врятувати країну від повного знищення", - сказав Кагваріпано.

Кагваріпано назвав, що кожен військовий, який буде захищати Мадуро, буде оголошений потенційною метою. Раніше невідомі люди у військовій формі і з штурмовими гвинтівками захопили військову базу "Фуерте Парамакай". Урядові війська змогли відстояти базу і затримати нападників.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про свою перемогу на виборах до Конституційної асамблеї. За даними національного виборчого ради, явка на виборах склала близько 40%. У той же час, опозиціонери повідомили, що 90% виборців не прийшли на вибори.

Популярні новини зараз
За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити Пенсіонерів змусять повертати гроші державі: ПФУ застеріг кожного Можна залишитись на вулиці навіть з пропискою: чому можуть викинути з житла Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували
Показати ще