Чемпіона Узбекистану з боїв змішаного стилю (MMA) Джамшида Кенжаева вбили в нічному клубі "Аурум 898" в Ташкенті.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

25-річний спортсмен намагався пронести в заклад ніж, проте був зарізаній одним з охоронців.

8 серпня приблизно о 23:45 поруч із закладом сталася бійка, в ході якого спортсмен завдав удари кухонним ножем двом сек'юріті клубу. Незабаром після цього на місце бійки прибіг третій охоронець, вихопив холодну зброю у бійця і вдарив його в область грудей. Потім Кенжаеву стали наносити удари руками, ногами і дерев'яними битами.

В результаті потерпілий був доставлений в лікарню з безліччю ножових поранень в області грудної клітини, живота, голови, а також із зовнішньою кровотечею і геморагічним шоком третього ступеня.

Разом з тим варто відзначити, що багаторазовий чемпіон Казахстану з фігурного катання та бронзовий призер Олімпіади 2014 року Денис Тен убитий в Алма-Аті у віці 25 років. Тен втратив три літри крові після того, як його поранив ножем невідомий, який намагався зняти дзеркала з автомобіля спортсмена.