Сьогодні у Гаазі відбулось слухання по справі хорватського генерала Слободана Пральяка, якого звинувачують у військових злочинах у колишній Югославії. Почувши вирок трибуналу, він прийняв отруту.

Як тільки суддя оголосив вирок, Пральяк підніс до рота стакан із рідиною та випив її. Генерал оголосив суду, що прийняв отруту. Цей факт підтвердив і адвокат хорвата. Засідання зупинили. Інформація про стан здоров'я Пральяка наразі відсутня.

У Гаазі розглядали скаргу Пральяка на вирок суду, який винесли ще у 2013 році. Як покарання за військові злочини йому призначили 20 років, однак сьогодні Міжнародний трибунал залишив той вирок в силі, що й змусило обвинувачуваного прийняти отруту.

Пральяк був генералом армії невизнаної Хорватської республіки Герцег-Босна, яка існувала з 1991 по 1994 роки. У 2013 році його та ще шістьох хорватських політиків засудили до 20 років за військові злочини під час хорватсько-боснійської війни.

В обвинувальному висновку Пральяка стверджується, що він в якості старшого військового чиновника прямо і побічно командував збройними силами, які вчинили масові військові злочини проти боснійського мусульманського населення приблизно в 30 муніципалітетах Боснії і Герцеговини.

Популярні новини зараз

У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Зірку "Глухаря" Дмитра Гусєва знайшли мертвим біля знімального майданчика

Показати ще

Відео, на якому Пральяк прийняв отруту

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Сербії виступили з обурливою для України пропозицією щодо окупованого Росією Криму.