18 березня в Росії проходять вибори президента. Вже зараз почали надходити повідомлення про порушення.

У Махачкалі на ділянці №1072 чоловік напав на спостерігача за відмову прибрати камеру.

Також на камеру потрапило вкидання бюлетенів в Іркутську. У спостерігача навіть камеру з рук почали виривати.

Вкидання в Іркутську

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в Twitter на сторінці "Виборна Навка" була опублікована подібна відеозапис.

Ролик був отриманий з камер спостереження, розташованих на виборчій дільниці №617, який знаходиться на Далекому Сході Росії, у селищі Депутатському республіки Саха. На записі невідомий стоїть біля урни для голосування і один за іншим вкидає туди бюлетені з великої пачки. "Член комісії разом з охоронцем вкидають величезна кількість бюлетенів. Люди навіть не можуть підійти і проголосувати за вбрасывальщика", – йдеться у коментарі до відео.

Президент РФ Володимир Путін також виконав свій громадянський обов'язок. Повідомляється, що галочку в бюлетені президент РФ поставив на вже традиційному для нього виборчій дільниці №2151 в будівлі Російської академії наук на Ленінському проспекті в Москві. Цю процедуру він уже робив на цій ділянці на виборах у 2000, 2004, 2008 і 2012 роках.

Варто зазначити, що голосування на президентських виборах РФ в Україні спочатку було проблемним. Українцям, які вирішать певні причини голосувати під час виборів на анексированной території, може навіть кримінальна відповідальність, передбачена статтею про "державну зраду".

Крім того, Міністерство закордонних справ України ще місяць тому попередило МЗС Росії про неможливість голосування для російських громадян в російських дипустановах в Україні, якщо не будуть скасовані незаконні вибори президента РФ в окупованому Криму. Про це заявила прес-секретар МЗС Мар'яна Беца, повідомляє Укрінформ.

Також відомо, що Громадян Російської Федерації, за винятком дипломатів з відповідними посвідченнями, не допустять у неділю, 18 березня, на територію російських дипломатичних установ для участі в президентських виборах.