Кремлівські журналісти вважають, що росіяни зводять в культ американського інженера і бізнесмена Ілона Маска.

У статті журналіста пропагандистського російського інформагентства РІА Новини Віктора Мараховського, йдеться, як росіяни сприйняли невдалий запуск американського супутника Zuma, який здійснювала компанія SpaceX Ілона Маска. Йому не сподобалося, що росіяни сприйняли цю невдачу нормально, а російську космічну програму сильно критикують.

"І це я ще не цитую представників досить великої секти так званих маскофілов, для яких головним критерієм прихильності прогресу є поклоніння фігурі Ілона Маска. Ці зовсім позбавлені будь-якої критичності... Ці ж люди, до речі, є і основними захопленими читачами і розповсюджувачами новин про неприємності вітчизняної космічної галузі. Не стільки тому, що вони бажають їй зла, скільки тому, що на тлі російських неприємностей візіонерство і геній Маска виглядають ще краще", - зазначив Мараха вський.

Він упевнений, що росіяни сприймають світ крізь західну пропаганду.

Ілон Маск: Новинний Дайджест

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що запущений з мису Канаверал на ракеті SpaceX розвідувальний супутник США Zuma не досяг орбіти, пише The Wall Street Journal. Його вважають розбився. За попередньою інформацією, супутник не зміг відокремитися від другого ступеня ракети Falcon 9 і або зруйнувався в космосі, або розбився.